به وبسایت راماکو (هلدینگ راد معیار امین) خوش آمدید

تجهیز ایستگاه راه آهن سلفچگان

تجهیز ایستگاه راه آهن سلفچگان برای مرسوله های نفتی و پتروشیمی

فهرست مطالب

هلدینگ راماکو دارای زیرمجموعه های شرکت حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر، حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی و شرکت بیمه شما را به خواندن این مقاله یا خبر دعوت میکند:

یکی از اتافاقات بسیار جالب و خوب که در سال ۱۴۰۱ در حال شکل گرفتن و انجام است و البته شروع آن به سال ۱۴۰۰ بر می‌گردد. تجهیز ایستگاه راه آهن شهرک صنعتی سلفچگان راه‌اندازی آن برای حمل مرسوله های نفت، گاز و پتروشیمی برای بسیاری از افراد که ظرفیت های شهرک صنعتی سلفچگان قم را می‌شناسند خبر بسیار عالی و تکان دهنده ای است.

نکته جالب توجه آن این است که در این شهرک صنعتی ریفاینری های مشتقات نفتی زیاد هستند، امکان حمل و نقل ریلی از این ایستگاه یعنی یک نعمت بزرگ برای آن ها. این یعنی مقدار بسیار زیادی صرفه جویی در بودجه های حمل و نقل در طول یک سال. این تجهیز کردن اولین پروژه هلدینگ راماکو در سال جدید است که همانتطور که در فیلم و عکس های زیر می‌بینید با همکاری راه آهن قم در حال شکل گیری است.

زیر ساخت های تا قبل از شروع سال ۱۴۰۱ بوجود آمده و ابتدای همین سال در دست اقدام و سپس بهره برداری قرار می‌گیرد.

گالری عکس و فیلم ایستگاه راه آهن سلفچگان در حال ساخت

 

 

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای سفارش خدمات حمل و نقل ریلی، خدمات حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر و خدمات بیمه حمل و نقل روی لینک ها کلیک کنید و یا با شماره تلفن 28429809 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن