به وبسایت راماکو (هلدینگ راد معیار امین) خوش آمدید

جمل و نقل ریلی داخلی

حمل و نقل ریلی داخلی

فهرست مطالب

هلدینگ راماکو دارای زیرمجموعه های شرکت حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر، حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی و شرکت بیمه شما را به خواندن این مقاله یا خبر دعوت میکند:

ما در هلدینگ راماکو میخواهیم در این سایت تجارب خود را در زمینه حمل و نقل ریلی داخلی با شما در میان بگذاریم. مواردی که بیشتر شما مخاطبان عزیز تر از جان ما بیشتر از ما سوال میکنند مثل حمل بار با قطار یا حمل مواد شیمیایی با قطار و یا حمل خودرو با قطار را کمی برای شما توضیح دهیم. همچنین شما میتوانید از طریق فرمی که در همین صفحه است درخواست کنید که همکاران ما با شما تماس بگیرند و سیر تا پیاز قضیه حمل بار با قطار و حمل و نقل ریلی داخلی را برای شما بنا به نیاز شرح دهند. پس با ما همراه باشید.

قبل از هر چیزی باید به شما بگوییم که ما در هلدینگ راماکو حمل بار باقطار را با چند نوع واگن انجام میدهیم.

  • واگن مسطح
  • واگن لبه کوتاه
  • واگن لبه بلند
  • واگن مخروطی
  • واگن مسقف
  • واگن کانتینری یخچالی

مواردی که در حمل بار با کانتینر مورد نظر مشتری ها است به این شرح است.

پس جای درستی آمده اید. هلدینگ راماکو یکی از اصلی ترین مراجع حمل و نقل ریلی داخلی است. ما در این حوزه سال ها است که سابقه نیکو داریم و به خدمت رسانی به شما افتخار میکنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

حمل و نقل ریلی داخلی

حمل و نقل ریلی داخلی
حمل و نقل ریلی داخلی

تخصص هلدینگ راماکو در حمل و نقل ریلی داخلی است و این هلدینگ خود را وقف صنعت کشور و پیشرفت های کشور عزیزمان کرده است. برای موارد بین المللی پیشنهاد میکنیم از خدمات کشتیرانی ما استفاده کنید.

اما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل در مورد حمل و نقل های بین المللی بخوانید : حمل و نقل ریلی بین المللی 

شما میتوانید از طریق صفحه تماس با ما به همه بخش های هلدینگ به صورت مستقیم مرتبط شوید.

حمل بار با قطار

اول به این موضوع بپردازیم که حمل و نقل ریلی برای جا به جایی بار آیا گزینه مناسبی است یا خیر؟ اگر گزینه خوبی است آیا بهترین گزینه محسوب میشود یا نه؟

برای اثبات این که حمل بار با قطار برای مناسب است یا نه باید بررسی کنیم که آیا سازمان یا نهادی که میخواهد با را برای ما جا به جا کند آیا تجربه این کار را دارد یا نه. این که نهادی که کار ما را انجام میدهد سال هاست که این کار را به خوبی انجام میدهد امتیاز بسیار بزرگی است. در مورد حمل بار با قطار باید بدانید راه آهن جمهوری اسلامی ایران و هلدینگ راماکو که با آن ها همکاری دارد ید طولایی در حمل بار با قطار دارند. پس مورد اول شد تجربه کاری.

مورد بعدی که دارای اهمیت است بحث هزینه است. همیشه معروف است که برای ارسال کالا و بار در حجم زیاد معمولا ارزان ترین گزینه حمل و نقل ریلی است. پس برای این که از هزینه ارسال بار با قطار آگاه شوید با هلدینگ راماکو تماس بگیرید. پس مزیت بعدی ارسال بار با قطار هزینه بهینه آن است.

مورد بعدی که در حمل بار با قطار مورد توجه قرار میگیرد بحث امنیت است. معمولا این روش از لحاظ امینت یک سر و گردن بالاتر از همه انواع باربری داخلی است.

حمل دوچرخه با قطار

حمل دوچرخه با قطار
حمل دوچرخه با قطار

حمل دوچرخه با قطار روش جالب و عجیبی دارد. شما برای این که بتوانید دوچرخه خود را با قطار جابه جا کنید باید شکل آن را تغییر دهید. به این معنی که باید فرمان آن را جدا کنید. بعد از این که این کار را کردید باید فرمان به شکلی خاص به بدنه بچسبانید و در آخر بسته بندی کنید. در این موارد حمل دوچرخه با کانتینر انجام میشود. اگر دوچرخه به صورت مونتاژ نشده هم باشد باز با روش حمل خودش را دارد.

حمل ماهی با قطار

حمل ماهی با قطار
حمل ماهی با قطار

حمل موارد فاسد شدنی مثل گوشت و ماهی با قطار قواعد خاص خودش را دارد. در چنین مواردی برای این که آب در دل شما مخاطبان گرامی تکان نخورد و با امنیت خاطر کامل بارتان به مقصد برسد از کانتینرهای یخچال دار استفاده میشود.

حمل مواد شیمیایی با قطار

حمل مواد شیمیایی با قطار
حمل مواد شیمیایی با قطار

حمل مواد شیمیایی با قطار معمولا به گونه ای صورت میگیرد که خطر آفرین نباشد. معمولا مواد شیمیایی با یک سری فلکسی تانک ها جا به جا میشود که داخل کانتینر فیکس میشود. اگر بار مواد شیمیایی به صورت مایع باشد به صورت شیرهای دوشی از بالا و یا شیرهای دوشی از پایین بارگیری و تخلیه میشوند.

حمل مواد مایع با قطار

معمولا وقتی میخواهند مواردی که مایع هستند را با قطار حمل کنند اگر شرایط خاص و ویژه نداشته باشد از واگن مخروطی استفاده میشود.

حمل ماشین با قطار

حمل ماشین با قطار
حمل ماشین با قطار

این مورد که بسیار هم مورد استفاده است همیشه مورد سوال مشتریان عزیزتر از جان ما است. حمل خودرو با قطار معمولا با واگن های مسطح انجام میشود. البته کاملا به این بستگی دارد که خودرو چه باشد و ارتفاع آن چقدر باشد. گاهی اوقات به صورت دو طبقه و بعضی اوقات هم واگن یک طبقه برای این کار استفاده میشود.

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای سفارش خدمات حمل و نقل ریلی، خدمات حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر و خدمات بیمه حمل و نقل روی لینک ها کلیک کنید و یا با شماره تلفن 28429809 تماس حاصل فرمایید.

2 دیدگاه دربارهٔ «حمل و نقل ریلی داخلی»

  1. بازتاب: حمل و نقل ریلی در ایران

  2. بازتاب: آشنایی با تاریخچه حمل و نقل ریلی | هلدینگ راماکو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Day
Night
به بالای صفحه بردن