به وبسایت راماکو (هلدینگ راد معیار امین) خوش آمدید

لیست تجار سوریه

لیست تجار سوریه

فهرست مطالب

هلدینگ راماکو دارای زیرمجموعه های شرکت حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر، حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی و شرکت بیمه شما را به خواندن این مقاله یا خبر دعوت میکند:

فعالیت لیست تجار سوریه

در حال حاضر کشور سوریه بستری بسیار مناسب برای صادرات و واردات محصولات و بارهای مختلف است. از اقلام خوراکی و دارویی گرفته، تا مواد صنعتی و تجهیزات گوناگون.

کشور ایران با کشور سوریه مرزی ندارد اما به علت نزدیک بودن و موقعیت استراتژی آن، با همه روش های حمل و نقلی میتوان صادرات کالا ها و بارهای مد نظر را انجام داد.

فعالیت لیست تجار سوریه
فعالیت لیست تجار سوریه

راه های حمل به سوریه

همانطور که در بالا اشاره کردیم با همه روش های حمل و نقلی نظیر : جاده ای، دریایی وهوایی میتوان صادرات به سوریه را انجام داد.

اما حمل و نقل جاده ای و دریایی بهترین روش های حمل کالا به سوریه به شمار می روند. چرا که هم امنیت انتقال بار در این روش ها بالا است و هم از قیمت به صرفه تری برخوردار هستند.

حمل و نقل هوایی هم زمانی به صرفه محسوب می شود که بخواهید در زمان کوتاه و مشخصی بار خود را ارسال کنید و یا بار شما دارای تاریخ مصرف محدود باشد. چرا که در غیر این صورت، به علت هزینه زیاد این روش حمل و نقلی، استفاده از آن پیشنهاد نمی شود.

راه های حمل به سوریه
راه های حمل به سوریه

مهم ترین بنادر سوریه

سالانه کالا ها و بارهای بسیار زیادی وارد بنادر سوریه می شود که میتوان از مهم ترین آن ها موارد زیر را نام برد:

  • بندر لاذقیه
  • بندر جبله
  • بندر طرطوس
  • بندر اروارد
  • بندر بانیاس
مهم ترین بنادر سوریه
مهم ترین بنادر سوریه

حمل بار به سوریه چه قدر زمان می برد؟

در درجه اول مهم این است که بار شما از چه جنسی است و شامل چه مواردی می شود. چرا که جنس و نوع کالا تعیین کننده قیمت و انتخاب روش باربری است.

اگر روش دریایی را انتخاب کنید راه حمل بار تا سوریه معمولا از طریق بنادر ترکیه انجام می شود و بعد از آن بار مورد نظر به بندر لاذقیه می رسد که معمولا استفاده از این روش ممکن است تا ۱۲ روز کاری طول بکشد.

اگر بخواهید بار خود را به روش حمل و نقل زمینی منتقل کنید، باز هم قیمت آن به صرفه خواهد بود و هم چنین در کنار آن به علت عبور از کشور عراق سرعت رسیدن بار به مقصد افزایش یافته و نهایتا تا ۱۰ روز کاری تخلیه صورت میگیرد.

اگر به علت نوع محصول و زمان تحویل کم باربری هوایی را انتخاب کردید، زمان تحویل تا مقصد بسیار سریع بوده و معمولا تا دو روز کاری تمام فرایند باربری انجام می شود.

اما نکته قابل توجه این است که قیمت تمام شده برای استفاده از این نوع روش حمل و نقل، از سایر روش ها بیش تر است و جز در موارد ذکر شده، استفاده از آن توصیه نمی شود.

حمل بار به سوریه چه قدر زمان می برد؟
حمل بار به سوریه چه قدر زمان می برد؟

بازاریابی در سوریه

اگر میخواهید به وسیله بازاریابی با لیست تجار سوریه در ارتباط باشید در درجه اول میتوانید به راحتی از هلدینگ راماکو مشاوره و کمک بگیرید و با تجار سوریه لینک شوید.

بعد از ارتباط با آن ها با هلدینگ راماکو، بهترین روش حمل و نقل مناسب کالای خود را انتخاب کنید و در کمترین زمان بار خود را به مقصد برسانید.

هم چنین میتوانید در کنار این روش به نمایشگاه های بین المللی هم سر بزنید تا به وسیله آن با تاجران اهل سوریه ارتباط برقرار کنید.

 

بازاریابی در سوریه
بازاریابی در سوریه

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای سفارش خدمات حمل و نقل ریلی، خدمات حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر و خدمات بیمه حمل و نقل روی لینک ها کلیک کنید و یا با شماره تلفن 28429809 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Day
Night
به بالای صفحه بردن