به وبسایت راماکو (هلدینگ راد معیار امین) خوش آمدید

لیست کالاهای صادراتی به سوریه

لیست کالاهای صادراتی به سوریه

فهرست مطالب

هلدینگ راماکو دارای زیرمجموعه های شرکت حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر، حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی و شرکت بیمه شما را به خواندن این مقاله یا خبر دعوت میکند:

 کالاهایی را که میتوان برای صادرات به سوریه فرستاد دارای لیست مشخص و با سود هایی مشخص هستند که همه آن ها همه هر ماهه ممکن است دستخوش تغییراتی بشوند و به لیست آن ها افزوده و یا کاسته شود. در حال حاضر بازار سوریه فضای بسیار مناسبی برا صادرات و فروش کالاهای تولید شده می باشد و حجم کالاهای بسیاری به علت رقابتی شدن فضای تولیدات داخلی به سوریه وارد می شود.

تولید کنندگان  و صادرکنندگان ایرانی می توانند کالاهای مختلفی را اعم از هر نوع دسته بندی به کشور سوریه صادر کنند و موارد محدودی هستند که منع صادرات بوده و مجوز ندارند. یکی از مواردی که باعث میشود کالاهای صادراتی به سوریه از بازار گرمی برخوردار باشد، فرایند بازسازی در کشور سوریه است. چرا که بازسازی در این کشور نیازمند رونق اقتصادی است و به همین علت است که بستر بسیار مناسبی برای واردات کالا و بهبود شرایط اقتصادی سوریه مهیا شده است.

صادرات به سوریه
صادرات به سوریه

پرفروش ترین کالاهای صادراتی به سوریه

همانطور که ذکر کردیم در بیشتر دسته بندی ها به جز موارد محدودی میتوان محصولات و کالا ها را به سوریه صادر کرد. با توجه به آمارهای رسمی گمرک میتوان پر فروش ترین و پر متقاضی ترین لیست کالاهای صادراتی به سوریه در موارد زیر طبقه بندی کرد :

 • مواد دارویی به صورت خرده
 • مواد بهداشتی و وسایل پاک کننده
 • شیر های صنعتی به صورت دانه ریز و یا پودر های جامد
 • شیر خشک برای اطفال در بسته بندی های خلاء
 • انواع مصالح ساختمانی و صنعتی
 • اسکلت های ساختمان و قطعات ساخت اسکلت در ساختمان اعم از هر جنسی مانند : آهن، فولاد و …
 • هادی های برق و اتصال دهنده ها
 • مواد تسریع کننده مواد شیمیایی و کاتالیست ها
 • انواع مکمل های دارویی برای فروش به صورت خرده فروشی
 • شیرآلات بهداشتی برای ساختمان ها
 • خشکبار های و انواع خرمای ایرانی
 • ماشین آلات و تجهیزات پزشکی
 • محصولات کشاورزی مانند میوه ها و صیفی جات
پرفروش ترین کالاهای صادراتی به سوریه
پرفروش ترین کالاهای صادراتی به سوریه

اهمیت کالاهای صادراتی به سوریه برای ایران

با توجه به تحریم هایی که انجام شده است، یکی از بهترین راه ها برای مقابله با نرخ جهانی دلار، صادرات کالا است. چرا که یکی از بهترین راه های درامد برای بازار اقتصادی کشور ایران؛ صادرات کالا و ورود به بازار های جهانی است. صادرات کالا نه تنها میتواند از نظر رونق اقتصادی در هر کشوری بسیار تاثیرگذار باشد، بلکه می تواند از نظر سیاسی هم اهرم بسیار مهمی به شمار برود.

رابطه سیاسی خوب با یک کشور میتواند فضای مناسبی را برای فروش و صادرات مهمیا کند که این مهم میتواند برای تولید کنندگان و صادرکنندگان ایرانی سود زیادی را به همراه بیاورد.

اهمیت کالاهای صادراتی به سوریه برای ایران
اهمیت کالاهای صادراتی به سوریه برای ایران

نقش ما در صادرات کالا به سوریه

تحلیل گران ما همه ساعته در حال تحلیل و پژوهش بازار هستند و میتوانند با مشاوره خود، فروش خوبی را از صادرات کالا نصیب شما کنند. هم چنین با توجه به ارتباط گسترده با مشتریان در سوریه، میتوانند بعد از معرفی آن ها به شما، ثبت مراحل سفارش و انجام امور صادرات کالا هم برای شما تا پایان راه انجام دهند.

نقش ما در صادرات کالا به سوریه
نقش ما در صادرات کالا به سوریه

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای سفارش خدمات حمل و نقل ریلی، خدمات حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر و خدمات بیمه حمل و نقل روی لینک ها کلیک کنید و یا با شماره تلفن 28429809 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Day
Night
به بالای صفحه بردن