به وبسایت راماکو (هلدینگ راد معیار امین) خوش آمدید

خدمات حمل کانتینر

خدمات حمل کانتینر

فهرست مطالب

هلدینگ راماکو دارای زیرمجموعه های شرکت حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر، حمل و نقل ریلی داخلی و خارجی و شرکت بیمه شما را به خواندن این مقاله یا خبر دعوت میکند:

اصلی ترین فعالیتی که همگان هلدینگ راماکو را به آن میشناسند حمل بار با کانتینر و خدمات حمل کانتینر است. این حمل کانتینر به روش های مختلفی صورت میگیرد. یک بخش عظیم از آن که در داخل کشور صورت میگیرد بحث حمل و نقل ریلی داخلی است. البته این بدین معنی نیست که هلدینگ راماکو در بخش حمل و نقل ریلی بین المللی کار نمیکند. اتفاقا بسیار هم در این بخش قوی است. اما بیشتر درخواست ها با توجه به سبقه هلدینگ راماکو در بخش حمل و نقل ریلی به داخل کشور محدود میشود.

بخش دیگری که کار هلدینگ راماکو در آن مورد توجه همگان است بخش حمل و نقل بین المللی دریایی است. بیشتر اوقات به این صورت است که وقتی حمل و نقل دریایی مورد درخواست مشتری است کارش مشتری بسیار ساده میشود. زیرا امکانات هلدینگ راماکو در بخش حمل و نقل ترکیبی باعث میشود پروژه های حمل و نقل به صورت تقریبا door to door انجام شود. حال با ما همراه باشید تا بیشترین درخواست هایی که معمولا از جانب مشتری ها به سوی هلدینگ راماکو می آید را با هم ذکر و بررسی کنیم.

برای اطلاع از اصطلاحات حمل و نقل ریلی کلیک کنید : اصطلاحات رایج حمل کانتینر

حمل کانتینر و بار با کشتی به کانادا

حمل بار با کشتی به کانادا
حمل بار با کشتی به کانادا

این کار معمولاً طی چند مرحله انجام میشود. مرحله اول هماهنگی هایی هست که بین هلدینگ راماکو بخش کشتیرانی با شما انجام می شود جهت دریافت بار یا مرسوله شما. مرحله دوم که بسیار مهم است بسته بندی خواص آن بار یا مرسوله برای فریت به کانادا است. این کار به حرفه ای ترین شکل ممکن و با توجه به نوع مرسولا انجام می‌شود تا مطمئن شویم بار کاملاً سالم به مقصد می رسد. معمولاً در این بسته بندی از ضربه گیر های نایلونی و پالت های چوبی استفاده می شود،اما اگر بسته بندی دیگری هم نیاز داشت در این مرحله تا است تیم هلدینگ راماکو انجام می شود.

بعد از اینکه خیالمان از دریافت و بسته بندی کالا راحت شد نوبت می رسد به پرداخت هزینه توسط مشتری. اینکه هزینه حمل بار با کشتی به کانادا چقدر می شود کاملاً بستگی به محموله دارد. غیر از وزن محموله هزینه هایی که مربوط به بسته‌بندی کالا می شود نیز در محاسبه هزینه نقش دارد. این هزینه ها چه محموله بخواهد از راه هوایی ارسال شود چه از راه دریایی یک تعرفه مشخص دارد و بنابر همان تعرفه بین المللی هزینه دریافت میشود.

بعد از اینکه خیالمان از بسته بندی و پرداخت هزینه ها راحت شد نوبت می رسد به مراحل گمرکی و صدور بارنامه و بعد از اینکه بارنامه صادر شد کار فریت به کانادا انجام میشود و تا بارگیری نهایی کار دیگری نداریم. 

البته گفتنی است که در در بین همه مراحل کار که در هلدینگ راماکو انجام می شود شما به دو طریق می توانید از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. یکی وضعیت بارنامه که در منوی بالای همی سایت دیده می شود. یکی هم مواردی است که در اکانت شما که در سایت ما ثبت نام کرده اید برای شما ارسال میگردد. بعد از انجام تمام مراحل فوق بار به صورت صحیح و سالم در کانادا تخلیه میشود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حمل بار با کانتینر بخوانید : انواع کانتینر

حمل کانتینر به سوریه

حمل کانتینر به سوریه
حمل کانتینر به سوریه

از چندی پیش که مستند صادرات به سوریه ساخته شد و فعالیت های جدیدی در راستای صادرات به سوریه صورت گرفت کم کم همه به این فکر افتادند که بارهای خود را از طریق هوایی یا زمینی یا دریایی به سوریه صادر کند.

از آنجا که سوریه با ما مرز مشترک ندارد اما فاصله چندانی با مرزهای ما ندارد ارسال بار به سوریه کار آنچنان دشواری نیست. هلدینگ راماکو برای ارسال بار و کانتینر به کشور سوریه و شهر دمشق هم از راه دریایی و هم از راه زمینی میتواند به کمک شما بیاید. از راه هوایی هم ممکن است ولی چون هزینه های آن بالا در می آید معمولاً با استقبال کمتری از جانب به صادرکنندگان مواجه می گردد.

یکی از راه‌های موجود از طریق بندرعباس است که به صورت دریایی تا سوریه حمل می شود. در این روش به دلیل بعد مسافت و خواص آن معمولاً رسیدن بار ۲۰ تا ۳۰ روز کاری به طول می انجامد.

یکی دیگر از مسیر های موجود این است که به صورت معمول که هلدینگ راماکو باراتا بندر اسکندرون ترکیه حمل می‌کند، این کار را انجام دهد و از آن به بعد از راه دریایی بار به سمت بندر لاذقیه هم شود. در این روش هم تقریباً ۱۰ تا ۱۲ روز کاری زمان خواهد برد.

روش دیگر از راه زمینی و توسط عبور از کشور عراق است که بسیار سریع و کم هزینه است و حدوداً ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد.

اگر بیشتر از هر چیزی برای شما زمان مهم باشد پس باید مسیر هوایی را انتخاب کنید. هزینه‌های آن با توجه به حجم و وزن بار شما تعیین خواهد شد و نهایتاً دو الی سه روز کاری در مقصد تخلیه خواهد شد. برای اطلاع دقیق و اینکه کدام روش به نفع شما است و باید با هلدینگ راماکو تماس بگیرید تا همکاران ما به طور کامل راه را که به نفع شما است پیش پای شما بگذارند.

حمل بار از کره به ایران

حمل بار از کره به ایران
حمل بار از کره به ایران

بر اساس مقاله ای که در همین وبسایت منتشر شده که نام آن  ۲۰ اقتصاد برتر جهان تا سال ۲۰۳۵ است کره جنوبی جز ده اقتصاد برتر جهان است و ممکن است تا سال ۲۰۳۵ یک پله به پایین سقوط کند. این بدین معنی است که کره جنوبی برای ایران همیشه یکی از مهمترین منابع واردات بوده هست و خواهد بود.

حمل بار از کره جنوبی به ایران بیشتر اوقات از طریق دریایی معمول است. به همین خاطر بیشترین درخواست حمل بار از کره جنوبی به ایران در هلدینگ راماکو از طریق دریایی بوده و راه کم هزینه تر و مطمئن تری است.

اگر مبدا و یا مقصد شما کشور چین است، پیشنهاد می دهیم بخوانید:  هزینه حمل کانتینر از چین به ایران

از این که با ما در این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. برای سفارش خدمات حمل و نقل ریلی، خدمات حمل و نقل دریایی، خدمات حمل کانتینر و خدمات بیمه حمل و نقل روی لینک ها کلیک کنید و یا با شماره تلفن 28429809 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Day
Night
به بالای صفحه بردن